ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עורך דין תאונות דרכים

  האם היית מעורב בתאונת דרכים? כנהג או כנוסע? האם נפגעת מכלי רכב בעודך הולך רגל? או האם נכחת באירוע תאונת דרכים ונגרמה לך טראומה נפשית? ייתכן והנכם זכאים לפיצוי מחברת הביטוח (ובמקרים מסוימים יינתן פיצוי נוסף גם מהמוסד לביטוח לאומי).

  עורך דין לענייני תאונות דרכים

  כל אדם עלול למצוא את עצמו לפתע כנפגע של תאונת דרכים, ולעיתים בעקבותיה הוא עלול לסבול מנזקי גוף ונפש קשים וחמורים. לעיתים אף האדם הנפגע הופך לסיעודי וזקוק לטיפול תומך ורציף שעלול לעלות כסף רב. עם זאת, רבים אינם יודעים כי ניתן לתבוע מספר גורמים על מנת לקבל פיצוי לאחר תאונות הדרכים השונות. על מנת למצות את מלא זכויותיכם, חשוב להתייעץ עם עורך דין לענייני תאונות דרכים, שיכול להתייחס אל כל ההשלכות החוקיות שנוגעות בתאונת דרכים מההיבטים השונים- הביטוח, ביטוח לאומי, ביטוח תאונות אישיות וכן גם גורמים נוספים.

  עורך דין לענייני תאונות דרכים יכול להגיש תביעות למספר גופים

  • תביעה בגין תאונת דרכים לחברת הביטוח – אם אדם נפגע נפשית או גופנית בעת שהיה מעורב בתאונת דרכים, הוא זכאי לפיצוי מחברת הביטוח אשר מכסה את הרכב בו נסע. חשוב לפנות אל עורך דין לענייני תאונות דרכים על מנת לעקוב אחר הנוהל של הגשת תביעה לביטוח מבלי לבצע טעויות בירוקרטיות שעלולות לפגוע בפיצויים.
  • תביעה נגד הביטוח הלאומי – עורך הדין לענייני תאונת דרכים יוכל בקלות רבה להעביר לביטוח לאומי תביעות שונות- במקרה של פטירה בעקבות התאונה קצבת שארים, או לחילופין גם תביעות לנכות, תאונות עבודה ועוד.
  • פוליסת נכות או נפגעי תאונות עבודה – יש לברר את כל הכיסויים הבטיחותיים של המבוטח, כולל אלו שרשומים על ידי בני הזוג, וכך הנפגע מהתאונה יוכל בקלות רבה להגיש תביעה שתזכה בפיצויים.

  מה חשוב לחפש בעורך דין לענייני תאונות דרכים?

  ישנם כמה קריטריונים שחשוב לתת עליהם את הדעת בעת בחירת עורך דין לייצוג במקרה של תאונת דרכים- ניסיון הוא קריטריון חשוב במיוחד, משום שככל שיש לעורך הדין ניסיון כך הוא יוכל להשיג תוצאות ופיצויים בסכומים גבוהים יותר. כמו כן, מומלץ לבחור בעורך דין הפועל על פי אחוזים של הצלחה. כך תוכלו להיות בטוחים שעורך הדין מחוייב להצלחתכם באופן מלא. אתם עדיין לא יודעים במי לבחור? משרד עורכי הדין קאהן – אסייג ישמח לסייע לכם ולהעניק ליווי צמוד עד לרגע ההצלחה הרצויה.

  עורכי דין לתאונות דרכים - קאהן אסייג משרד עורכי דין

  עורך דין מומחה לתאונות דרכים

  עורך דין מומחה לתאונות דרכים צריך להיות בקי בנזקי גוף שונים, וכן בנזקי הנפש שלעיתים הם לא יותר גרועים מנזקי הגוף במקרה של תאונות דרכים חמורות. תפקידו של עורך הדין יהיה לתבוע את כל הגורמים שתפקידם לתת פיצוי לאדם הנפגע- חברות הביטוח, ביטוחים פרטיים שונים שאינם קשורים לחברות הביטוח, המוסד לביטוח לאומי ועוד. עורך הדין צריך להיות בעל ניסיון רב של שנים ארוכות בטיפול בנפגעי תאונות דרכים שונות, בעיקר בתחום הפיצויים. הוא צריך להיות מומחה בדינים השונים של סוגי הביטוחים על מנת לקבל את כל הפיצויים המגיעים למבוטח בזכות ולא בחסד, ולהגיע למיצוי מלא של זכויותיו.

  במאמר זה נדבר על אלו מקרים צריך לתבוע בתאונת דרכים ומה היתרון הגדול של עורך דין מומחה.

  באלו מקרים צריך עורך דין מומחה לתאונות דרכים?

  ישנם שני מקרים עיקריים שבהם יש צורך לפנות אל עורך דין מומחה לתאונת דרכים- המקרה הראשון הוא נזקי רכוש ואילו המקרה השני הוא נזקי גוף. כאשר מתייחסים אל נזקי רכוש, הם לרוב מותאמים אל מקרה קלאסי של תאונות דרכים בהם אירעה התאונה בין שני כלי רכב ונגרמו נזקים לרכב עצמו- לשמשת הרכב, פחחות הרכב, כמו כן במקרה שבהם שני רכבי התנגשו אחד בשני ונגרמו נזקים קשים לאחד הרכבים עד כדי הורדה מהכביש. במקרה שחברת הביטוח מכחישה את אשמת המבוטח או לא רוצה לשלם פיצויים, עורך דין אשר מתמחה בתאונות דרכים יוכל להפריך זאת ולסייע לכם לקבל את הפיצוי שמגיע לכם.

  עורך דין מומחה לפגיעת גוף

  במהלך התהליך, חשוב לבחור בעורך דין מומחה לפגיעות גוף על מנת שתוכלו לקבל את מלוא הפיצויים הנדרשים. חשוב לציין כי כל אדם זכאי לתשלום פיצויים עבור נזקי גוף בעקבות תאונה, ללא קשר לאשמה שלו בתאונה עצמה. מומלץ לזכור כי בכל הנוגע לביטוחים שונים, מדובר על הסעיפים הקטנים בחוזה ולעיתים רק עורך דין מומחה יוכל להכיר אותם, להציג אותם ולהשיג פיצוי גבוה יותר, ולכן חשוב להתייעץ עם עורך הדין לפני הגשת התביעה. לא יודעים אל מי לפנות? מפחדים שלקבל תשובה שלילית? משרד עורכי הדין קאהן – אסייג ישמח לסייע לכם לקבל את הפיצויים שמגיעים לכם ולממש את מלוא זכויותכם במקרים מורכבים כמו תאונות דרכים.

   

  עורך דין לענייני תאונות דרכים - קאהן אסייג משרד עורכי דין

  עורכי דין לתאונות דרכים

  תאונת דרכים היא טלטלה לאדם, הן מבחינת הנפש והן מבחינת הגוף, ולעיתים אדם שנפגע בתאונת דרכים יכול לפתע מצב סיעודי מורכב, כאשר הוא איננו יכול להיות עצמאי יותר והוא תלוי באחרים. מעבר לפגיעה הזאת, יש גם טיפול בנזק ורכוש. על מנת לטפל בכל המקרים המסובכים הללו מומלץ לפנות אל משרד עורכי דין לתאונות דרכים במהירות האפשרית בסמוך לזמן התאונה, על מנת להצליח להשיג פיצוי ראוי. עורך דין מומחה לתאונות דרכים יוכל להכיר את כל הפרטים הקטנים בנושא זה, כמו פיצוי לתביעה אצל חברות הביטוח, ביטוח לאומי, ועוד- אשר התנהלות מולם דורשת ידע מעמיק וניסיון. מאמר זה ידבר על הנושא עורך דין לתאונות דרכים ומה חשוב לדעת בנושא זה.

  משרד עורכי דין לתאונות דרכים – התמודדות עם נזקי גוף בתאונת דרכים

  תאונות דרכים טומנות בחובן פגיעות נפש וגוף, ובמצב זה הנפגע מצוי בסדרה של טיפולים שיכולים להיות מורכבים בהתאם לחומרת הפציעה שלו, ולצד זאת סובל הנפגע גם מאובדן כושר עבודה לעיתים באופן זמני עד שיחלים. במקרים חמורים במיוחד אובדן כושר העבודה יהיה לצמיתות, ולכן חשוב להתמודד עם הסיטואציה המורכבת ברגישות וסבלנות, אך גם אסרטיביות- על מנת למצות כל אפיק פיצוי. הנפגע מהתאונה יכול לתבוע את הפיצויים על הפגיעה מחברת הביטוח, אך הדרך היא ארוכה וקשה ויש להגיש תביעה מורכבת שכוללת מספר רב ביותר של מסמכים תקנות וכללים. משרד עורכי דין לתאונות דרכים שמתמחה בכך יוכל בקלות רבה מאד לעזור להגיש את התביעה ראשית עליו לאסוף את כל המסמכים הרפואיים מהנפגע כולל חוות דעת מומחה בנוגע לפגיעה שלו. כמו כן, סכום הפיצוי משתנה בהתאם לחומרת הפגיעה אך ישנם פיצויים על כאב וסבל הוצאות רפואיות שונות, אובדן כושר עבודה ועוד.

  אלו מסמכים צריכים להגיש לעורך הדין

  על מנת להתמודד עם כמות הטפסים והבירוקרטיה הנדרשת לאחר תאונה, עורכי דין רבים (כמו גם משרד עורכי הדין המומלץ קאהן – אסייג) יבקשו כמה פרטים:

  אישור משטרה – כבר שהתאונה מתרחשת יש להתקשר למשטרה על מנת שהיא תבצע רישום מסודר במערכות המשטרה שהתאונה ארעה.

  כתב ויתור על סודיות רפואית – חברת הביטוח תבקש ויתור על סודיות רפואית על מנת שהיא תוכל לצפות בתיק שלכם. כך היא לא תוכל לטעון כי נזקי הגוף נובעים ממחלות רקע ולא מהתאונה.

  ייפוי כח – יש לצרף ייפוי כח לתיק הרפואי כאישור על כך שעורך הדין מייצג אתכם.

  תצהיר בריאות – חובה לכתוב תצהיר בריאות שמציין מחלות רקע ותאונות שהיו בעבר.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן